ЕЛ. ЛЮЛКА ШЕЗЛОНГ TANGO GREY TREES 2in1
119,70 € / 234,11 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Микрокомпютърна технология на контрол,Тих режим на люлеене, позволяващ по-бързото заспиване на детето.,Сгъва се до компактни размери за лесно нонесе и съхранение.,Музикален панел с 12 мелодии и възможност за регулиране силата на звука,Таймер с интервали от 8, 15 и 30 минути,5 скорости на люлеене,Регулируем 5-точков колан,Захранва се с 4 броя батерии /не са включени в комплекта/,Адаптер, включен в комплекта,Mp3 функция,Дистанционно управление,Стойка с три плюшени играчки,Отстраняема пластмасова табличка с играчки,Отстраняема подложка за глава, осигуряваща oпора и максимален комфорт за Вашето дете.,Три скорости на вибрация,3-позиции на гръбчето с възможност за регулиране с една ръка,Автоматично идентифициране на центърът на тежестта при различните позиции на детето и стабилизиране на скоростта на люлеене за по-здравословно израстване на Вашето дете.,Функция 2 в 1 – електрическа люлка и шезлонг///
| Тегло | 6,5800 кг |
|---|---|
| Размери | 90 × 70 × 100 см |
| Категории | За детската стая Люлки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Люлки за бебета, Шезлонги |
| Група | Бебешки шезлонги Lorelli, Електрически люлки Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За отдих, За развиване на въображението, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Тип батерии | 1.5V, AA |
| Възраст | 0м+ |
| Брой батерии | 4 |
| Тегло | 8 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 90 х 70 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 72 x 50 x 15 cm |
| Каталожен номер | 10090072395 |
| Баркод | 3800166101354 |
| Максимално тегло | 9 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Позиция на облегалката | 3 |

