ЛЕГЛО DREAM 70/140 ЦВЯТ БЯЛО/КАФЕ NEW
179,55 € / 351,17 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10150440042A
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешко легло
Описание
голямо чекмедже,трансформира се в ученическо бюро,предназначено за матрак 140х70х12 см (матракът не е включен в комплекта),ПВЦ асансьорна решетка с 2 нива и автоматично фиксиране в горно положение,2 нива на подматрачната рамка,трансформира се в детско легло,бебешко легло-люлка,размери,произведен от 18мм ламинирано ПДЧ /melamine chipboard/ с високо качество,размери,Отстраняеми предни ламели///
Допълнителна информация
| Тегло | 45,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 144 × 84 × 90 см |
| Категории | За детската стая Обзавеждане Легла |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Легла |
| Група | Бебешки легла Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | ПДЧ |
| Цвят | Бял, Кафяв |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 45 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 144 х 84 х 90 cm |
| Размер на опаковката | 142 x 12 x 86 cm |
| Каталожен номер | 10150440042A |
| Баркод | 3800166107271 |
| Гаранция | 24 месеца |
