АКТИВНА ПРОХОДИЛКА СЛОН
23,27 € / 45,51 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
1005040
Категории: Бебешка проходилка, ПРОХОДИЛКИ И БЪНДЖИТА
Описание
двигателни умения,ходене,развитие на координацията,приказки,песни,свирукане,шеги,музика///
10 броя в кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 1,7000 кг |
|---|---|
| Категории | Активно движение Проходилки и уокъри |
| Марка | Lorelli |
| Група | Проходилки Lorelli |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.99 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 46 x 38.5 x 10.5 cm |
| Каталожен номер | 1005040 |
| Баркод | 3800151969754 |

