ЛЕГЛО DREAM 60/120 ЦВЯТ БЯЛО/СВЕТЪЛ ДЪБ NEW
156,75 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10150420045A
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешко легло
Описание
предназначено за матрак 120х60х12 см (матракът не е включен в комплекта),голямо чекмедже,трансформира се в ученическо бюро,ПВЦ асансьорна решетка с 2 нива и автоматично фиксиране в горно положение,2 нива на подматрачната рамка,трансформира се в детско легло,бебешко легло-люлка,размери,произведен от 18мм ламинирано ПДЧ /melamine chipboard/ с високо качество,размери,Отстраняеми предни ламели///
Допълнителна информация
| Тегло | 38,9000 кг |
|---|---|
| Размери | 124 × 74 × 90 см |
| Категории | За детската стая Обзавеждане Легла |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Легла |
| Група | За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | ПДЧ |
| Цвят | Бял, Кафяв |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 38 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 124 х 74 х 91 cm |
| Размер на опаковката | 123 x 12 x 76 cm |
| Каталожен номер | 10150420045A |
| Баркод | 3800166107257 |
