КОШАРА NOEMI 2 НИВА PLUS COOL GREY STAR
87,91 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10080562216
Категории: Бебешка кошара, Бебешки легла и кошари
Описание
гриф с играчки,Колелa за лесно придвижване,подложка за повиване,матрак,страничен отвор с цип,сгъва се до компактни размери,двойно осигурителна система за сгъване,чанта за пренасяне,размери,второ ниво с цип,Удобна за пренасяне,Безопасно място за спане///
Допълнителна информация
| Тегло | 11,7000 кг |
|---|---|
| Размери | 127 × 69 × 105 см |
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кошари на 2 нива, Сгъваеми кошари |
| Група | Бебешки кошари Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 12.2 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 127 х 69 х 105 cm |
| Размер на опаковката | 76 x 24 x 24 cm |
| Каталожен номер | 10080562216 |
| Баркод | 3800151976981 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |

