Д.КОЛИЧКА ADRIA GREY
264,33 € Original price was: 264,33 €.173,83 €Текущата цена е: 173,83 €.
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021452007
Категория: ПРОМОЦИИ
Описание
чанта за аксесоари,отстраняем гриф,сгъваем сенник с допълнителна секция,еко кожен протектор,регулиране на облекалката,сенника и поставката за крачета,завиващи предни колела,кош за новородено, трансформиращ се в седалка,голям кош за пазаруване,адаптори за столче за кола,столче за кола Pluto или Lifesaver /опция/,покривало,алуминиева рама,реверсивна седалка,водоустойчив цип на сенника,регулиране на дръжката,5-точков предпазен колан//
Допълнителна информация
| Тегло | 11,00000000 кг |
|---|---|
| Размери | 82,00000000 × 60,00000000 × 110,00000000 см |
| Категории | Бебешки количкиКомбинирани количкиКолички с трансформиращ се кош |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Комбинирани колички Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 13 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 78 x 60 x 110 cm |
| Размер на опаковката | 70 x 30 x 52 cm |
| Каталожен номер | 10021452007 |
| Баркод | 3800151984214 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
Свързани продукти
Картонена къща за оцветяване, 110 см
Оценено с 0 от 5
ЛЮЛКА PORTOFINO FROSTY GREEN STARS
Оценено с 0 от 5
Плюшена възглавничка прасенце + одеалце с надпис
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИНЯ
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS BLUE COSMOS
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK BUTTERFLY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА ЗА ТРИКОВЕ EAGLE CARIBBEAN BLUE
Оценено с 0 от 5
