КОЛА ЗА ЯЗДЕНЕ OFF ROAD+ДРЪЖКА РОЗОВА
34,49 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10400030004
Категории: Коли за бутане, ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА
Описание
размери,волан за управление,отстраняема дръжка за родителски контрол,отстраняеми прегради за безопасност,отстраняема поставка за крачета,стопери против преобръщане,багажник,облегалка,Светещ музикален панел///
Подходящо за деца от 1 до 3 г;
до 20кг
Допълнителна информация
| Тегло | 3,1000 кг |
|---|---|
| Размери | 55 × 43 × 82 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Коли за яздене |
| Предназначение | За активно движение, За игра на открито, За яздене |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 4.035 kg |
| Акценти | Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 61 x 35 x 31.5 cm |
| Каталожен номер | 10400030004 |
| Баркод | 3800151987802 |
Свързани продукти
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&BLACK
Оценено с 0 от 5
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&GREEN
Оценено с 0 от 5
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&ORANGE
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS RED FIRE
Оценено с 0 от 5
