КЕНГУРУ BETWЕEN LODEN GREEN&BLACK
15,01 € / 29,36 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10010130007
Категории: Кенгуру за бебе, ПРОХОДИЛКИ И БЪНДЖИТА
Описание
позиция „лице в лице“,позиция „Напред“,лесно поставяне///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3300 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки количкиКенгура и слингове |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Слингове и кенгура |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За мама, За най-малките, За родители |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 4м+ |
| Тегло | 0.47 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 32 x 10 x 23 cm |
| Каталожен номер | 10010130007 |
| Баркод | 3800166104140 |
