БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA LIGHT&DARK PINK
43,61 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10410070005
Категория: ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА
Описание
регулиране на дръжката,цветна кутия,TPR ръкохватки,модерен дизайн,12 инчови гуми,За упражняване на баланса и за по-лесно преминаване към колело без помощни гуми,Комфортна и мека седалка (Еко кожа), регулируема във височина,Размер на продукта: Д:82.0 см *Ш: 40.0 см * В:54.0 см///
Допълнителна информация
| Тегло | 2,8300 кг |
|---|---|
| Размери | 82 × 40 × 54 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Балансиращи колела |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Балансиращи колела |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание |
| Изисква сглобяване | Да |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Стомана |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 3.33 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки |
| Промоции | Бебешки находки |
| Размер на продукта | 82 х 40 х 54 cm |
| Размер на опаковката | 59 x 16 x 30 cm |
| Каталожен номер | 10410070005 |
| Баркод | 3800151956006 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&GREEN
Оценено с 0 от 5
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&ORANGE
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS TRACERY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART RED FIRE
Оценено с 0 от 5

