Back to products
БАЛАНС КОЛЕЛО WIND PINK
61,66 € Original price was: 61,66 €.40,00 €Текущата цена е: 40,00 €.
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA GREY&GREEN
43,61 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10410070002
Категория: ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА
Описание
регулиране на дръжката,цветна кутия,TPR ръкохватки,модерен дизайн,12 инчови гуми,За упражняване на баланса и за по-лесно преминаване към колело без помощни гуми,Комфортна и мека седалка (Еко кожа), регулируема във височина,Размер на продукта: Д:82.0 см *Ш: 40.0 см * В:54.0 см///
Допълнителна информация
| Тегло | 2,8300 кг |
|---|---|
| Размери | 82 × 40 × 54 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Балансиращи колела |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Балансиращи колела |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Стомана |
| Цвят | Зелен, Сив |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 3.33 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки |
| Размер на продукта | 82 х 40 х 54 cm |
| Размер на опаковката | 59 x 16 x 30 cm |
| Каталожен номер | 10410070002 |
| Баркод | 3800151955979 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS BLUE&GREEN
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART TRACERY
Оценено с 0 от 5

