БАЛАНС КОЛЕЛО LIGHT AIR PEACH
69,35 €
БАЛАНС КОЛЕЛО SCOUT AIR ORANGE
59,19 € Original price was: 59,19 €.45,00 €Текущата цена е: 45,00 €.
БАЛАНС КОЛЕЛО LIGHT AIR RED
69,35 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10410050002
Категория: ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА
Описание
За упражняване на баланса и за по-лесно преминаване към колело без помощни гуми,Баланс колело с 12 инчови надуваеми гуми,Лека магнезиева рама с иновативен дизайн,Регулируемо кормило с меки гумени дръжки,Комфортна и мека седалка (Еко кожа), регулируема във височина,Размер на продукта: Д:86.0 см *Ш: 40.0 см * В:52.0 см///
Допълнителна информация
| Тегло | 4,0300 кг |
|---|---|
| Размери | 86 × 40 × 53 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Балансиращи колела |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Балансиращи колела |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Гума, Еко кожа, Магнезиева сплав, Пластмаса |
| Цвят | Червен |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 3 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки, Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки |
| Размер на продукта | 86 x 40 x 52 cm |
| Размер на опаковката | 75 x 41 x 15 cm |
| Каталожен номер | 10410050002 |
| Баркод | 3800151962977 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART BLACK FLASH
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK FLOWERS
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS RED FIRE
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART RED FIRE
Оценено с 0 от 5

