АН.ПРИСТ.ЗА Т.ЧИНИЯ LITTLE STARS PINK
5,29 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10131050242
Категория: Гърне за бебе
Описание
///
* IML (IN-MOLD LABELLING) технология интегрира декорацията с високо качество директно в продукта.
Декорацията става неразделна част от предмета, благодарение на което декора не се надрасква!
Допълнителна информация
| Тегло | 0,3500 кг |
|---|---|
| Размери | 40 × 34 × 16 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Седалки за тоалетна чиния |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Цвят | Бял, Розов |
| Възраст | 18м+ |
| Тегло | 0.28 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 40 х 34 х 16 cm |
| Размер на опаковката | 39 x 13 x 25 cm |
| Каталожен номер | 10131050242 |
| Баркод | 3800166108681 |
