СЕТ ЛИЛИ – 60/120 РАНФОРС РОЗОВО МЕЧЕ БАЛЕРИНА
56,34 € / 110,19 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20800145101
Категория: Бебешки текстил
Описание
///Сетът включва
Олекотена завивка: 95/140 см
Възглавница: 27/40 см
Чаршаф: 100/135 см
Обиколник голям: 32/60 см х 2
32/120 см х 2
Допълнителна информация
| Тегло | 2,8000 кг |
|---|---|
| Размери | 145 × 100 × 35 см |
| Категории | За детската стая Текстил Спални комплекти |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Спални комплекти |
| Група | Текстил за детска стая Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Ранфорс |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 2.735 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 69 x 26 x 56 cm |
| Каталожен номер | 20800145101 |
| Баркод | 3800151997511 |


