МАНШОН СИН
9,22 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20051190001
Категория: Нови продукти
Описание
//
Допълнителна информация
| Тегло | 0,20000000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Аксесоари за колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За предпазване, За родители |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Вълна, Текстил |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.21 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 56 х 25 cm |
| Размер на опаковката | 28 x 5 x 26 cm |
| Каталожен номер | 20051190001 |
| Баркод | 3800151965664 |
Свързани продукти
Плюшена раничка с кукла
Оценено с 0 от 5
Плюшена раничка със звезди
Оценено с 0 от 5
