ПРОТЕКТОР 70/140 с 4 ластика S
8,18 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
2007005
Категория: Нови продукти
Описание
//лесен за поддържане
перящ се, попиващ
екологичен, нешумящ
разтягащ се
Допълнителна информация
| Тегло | 0,24000000 кг |
|---|---|
| Размери | 140,00000000 × 70,00000000 × 1,00000000 см |
| Категории | За детската стая Текстил Протектори за матрак |
| Идеи за подарък | Подаръци за бебето |
| Марка | Lorelli |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.194 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 25 x 3 x 18 cm |
| Каталожен номер | 2007005 |
| Баркод | 3800611060786 |
Свързани продукти
Плюшен Коледен елен Руди /с песен на български/
Оценено с 0 от 5
Плюшен Коледен снежко/ с песен на български/
Оценено с 0 от 5
