ПРОТЕКТОР 60/120 с 4 ластика S
7,41 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
2007004
Категория: Нови продукти
Описание
//лесен за поддържане
перящ се, попиващ
екологичен, нешумящ
разтягащ се
Допълнителна информация
| Тегло | 0,14000000 кг |
|---|---|
| Размери | 120,00000000 × 60,00000000 × 1,00000000 см |
| Категории | За детската стая |
| Идеи за подарък | Подаръци за бебето |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Протектори |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За предпазване |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.155 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 28 x 4 x 18 cm |
| Каталожен номер | 2007004 |
| Баркод | 1010000042817 |
Свързани продукти
Плюшен Коледен снежко/ с песен на български/
Оценено с 0 от 5
