ПОДЛОЖКА CAR SEAT СИВО НЕБЕ
12,87 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20040405302
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,2200 кг |
|---|---|
| Размери | 28 × 1 × 52 см |
| Категории | Столчета за кола Аксесоари за столчета Меки подложки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Аксесоари за столчета за кола |
| Група | Столчета за кола Lorelli |
| Предназначение | За кола, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук, Полиуретан |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.17 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 21 x 1 x 52 cm |
| Размер на опаковката | 40 x 7 x 28 cm |
| Каталожен номер | 20040405302 |
| Баркод | 3800166117287 |
