МАТРАК CLASSIC ПЯНА 70/140-9СМ СИВО НЕБЕ
33,06 € / 64,66 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10160085302
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешки матрак
Описание
калъф,пяна///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Матраци |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Матраци |
| Група | За детската стая Lorelli, Матраци Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пяна, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.5 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 70 х 140 х 9 cm |
| Размер на опаковката | 140 x 9 x 70 cm |
| Каталожен номер | 10160085302 |
| Баркод | 1010000443201 |
| Гаранция | 24 месеца |
