БЕБЕШКО ГНЕЗДО 92/58 РАНФОРС МЕЧО СИВО
29,10 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20030255903
Категория: Бебешки текстил
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 2,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 58 × 12 × 92 см |
| Категории | За детската стая Текстил Гнезда |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки гнезда |
| Група | За детската стая Lorelli, Текстил за детска стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук, Полиестер, Полиуретанова пяна |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 2 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 58 х 12 х 92 cm |
| Размер на опаковката | 60 x 35 x 20 cm |
| Каталожен номер | 20030255903 |
| Баркод | 3800166116921 |
