ПРИСТАВКА ЗА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ РОЗОВА
3,15 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20090020041
Категория: Гърне за бебе
Описание
лесно поставяне,съвместима с всички тоалетни чинии,ергономична форма,дръжки,лесно почистване///Тази приставка може да направи преходът от еднократните пелени към гърнето по-плавен, тъй като малкото дете е заинтригувано от възможността да ползва санитарното помещение като „големите”. Приставката е съобразена с анатомичните особености на мъничето. Поддържа се лесно. Предлага се в богата цветова гама.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,2500 кг |
|---|---|
| Размери | 38 × 17 × 37 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Седалки за тоалетна чиния |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За безопасност |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.226 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 36 x 15 x 31 cm |
| Каталожен номер | 20090020041 |
| Баркод | 3800151965725 |
