СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ PESTO WHITE
34,97 € / 68,40 лв. Original price was: 34,97 € / 68,40 лв..30,00 € / 58,67 лв.Текущата цена е: 30,00 € / 58,67 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10100582517
Категории: Кърмене и Хранене, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления, Столче за хранене
Описание
5 точкови предпазни колани,размери,Възможност за закрепване на таблата към задните крака на стола,Висок стол за хранене,Регулиране на таблата,Регулируема поставка за крачета – 2 позиции///
От 6 месеца до 36 месеца
До 15 кг
Допълнителна информация
| Тегло | 3,2000 кг |
|---|---|
| Размери | 57 × 61 × 87 см |
| Категории | Храни и хранене Столчета за хранене |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за хранене |
| Група | Всичко за храненето Lorelli, Столчета за хранене Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 3.2 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 57 х 61 х 87 cm |
| Размер на опаковката | 57 x 87 x 61 cm |
| Каталожен номер | 10100582517 |
| Баркод | 3800166117720 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
Свързани продукти
Плюшен дракон Алекс
Оценено с 0 от 5
Плюшена възглавничка прасенце + одеалце с надпис
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ ЗЕЛЕНА
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИВА
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИНЯ
Оценено с 0 от 5
