НЕРАЗЛИВАЩА ЧАША MY FRIEND 360 ГРАДУСА С ДРЪЖКИ IC
4,03 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10230520006
Категории: Бебешки шишета, Кърмене и Хранене
Описание
Без BPA и фталат,Удобни за захващане дръжки,Устойчиво на разливане,Лесно и удобно за употреба,Подходящо за почистване в съдомиялна машина,360 градусов ръб за пиене – клапа активираща се с уста,Вместимост 275 мл,Предотвратява образуването на кариес,Приучава към самостоятелно пиене///
Подходящо за деца над 12+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1300 кг |
|---|---|
| Размери | 9 × 11 × 12 см |
| Категории | Храни и хранене Шишета и чаши Чаши |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Преходни чаши |
| Серия | Lorelli My Friend |
| Група | Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За пиене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полипропилен |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 0.13 kg |
| Вместимост | 275 ml |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 9 x 12 x 10 cm |
| Каталожен номер | 10230520006 |
| Баркод | 3800166115917 |
| Гаранция | 24 месеца |
