Протектори за ъгли L-форма 4броя
1,89 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108030021
Категория: Други
Описание
• Осигуряват добра защита и намаляват риска от наранявания;
• Прилепват плътно и безпроблемно към ъглите;
• Лесни за инсталиране.
Размери:
– Продукт: 3.7×1.5×3.7 см / 0.01 кг
– Опаковка: 10.6x2x26.5 см / 0.05 кг
– Вътрешен кашон: 20x12x14.5 см / 0.80 кг / 12 бр/вътрешен кашон
– Кашон: 31x22x74.5 см / 10.5 кг / 144 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,040000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Предпазни средства |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Протектори за ъгли |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.06 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 13.5 x 2 x 16.6 cm |
| Каталожен номер | 31108030021 |
| Баркод | 3800171201629 |
