Матрак Fantasia Plus 60x120x8см Clouds Mint
29,60 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41107030022
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Нежен бебешки матрак с покритие от цветен памучен материал;
• Ядро от мека и плътна пяна за максимален комфорт;
• Подходящ за деца от 0+ месеца;
• Свалящ се калъф с удобен цип за лесна поддръжка;
• Вътрешен нетъкан калъф предотвратява контакт с пълнежа;
• Калъф: 60% памук 40% полиестер;
• Пълнеж: 100% полиуретанова пяна;
• Произведено в България.
Размери:
– Продукт: 60х120х8 см / 2 кг
Допълнителна информация
| Тегло | 0,800000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Матраци |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Матраци |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук, Полиестер, Полиуретан |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 2 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 60 x 120 x 8 cm |
| Размер на опаковката | 60 x 8 x 120 cm |
| Каталожен номер | 41107030022 |
| Баркод | 3801107030221 |
