Матрак Fantasia 60x120x9см Clouds Peach
27,05 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41107030003
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Нежен бебешки матрак с покритие от цветен памучен материал;
• Ядро от мека и плътна пяна за максимален комфорт;
• Луксозен завършек с кант;
• Подходящ за деца от 0+ месеца;
• Калъф: 60% памук 40% полиестер;
• Пълнеж: 100% полиуретанова пяна;
• Произведено в България.
Размери:
– Продукт: 60х120х9 см / 1.4 кг
Допълнителна информация
| Тегло | 0,900000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Матраци |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Матраци |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Памук, Полиестер, Полиуретанова пяна |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.9 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | ~60 x 120 x 9 cm |
| Размер на опаковката | 120 x 9 x 60 cm |
| Каталожен номер | 41107030003 |
| Баркод | 3801107030030 |
