Плюшена възглавница-играчка Dreamy Flight Beige
4,55 € / 8,90 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201010250
Категории: Играчки, Плюшени играчки
Описание
• Закачлива играчка-възглавничка, идеална за декорация на кошарката или бебешката стая;
• Покритие от мека материя и пухкав пълнеж;
• Закачлива форма на мече и нежни цветове, допълващи нашия спален комплект Dreamy Flight;
• В съответствие със стандарт EN71;
• Подходяща за деца от 0+ месеца;
• Състав: 100% полиестер.
Размери:
– Продукт: 35х30х11 см / 0.35 кг
– Кашон: 60x33x28 см / 2.66 кг / 6 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,300000 кг |
|---|---|
| Категории | Столчета за колаАксесоари за столчетаВъзглавнички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Възглавнички |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук, Полиестер |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.215 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 35 х 30 х 11 cm |
| Размер на опаковката | 35 x 10 x 30 cm |
| Каталожен номер | 31201010250 |
| Баркод | 3801201012505 |
