Балдахин тюл 200/480 Dream Big Beige
21,42 € / 41,89 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41140000022
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Мек и нежен балдахин, изработен от висококачествен тюл;
• Защитава бебето от прах и насекоми по време на сън;
• Лесно захващане с връзки;
• Цветна декорация при върха;
• Сертифицирани по OEKO-TEX материали;
• Луксозна подаръчна кутия;
• Размер: 200×480 см;
• Произведено в България.
Размери:
– Подаръчна кутия: 28.5×25.5×5 см / 0.34 кг
– Кашон: 60x40x30 см / 5.68 кг / 14 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,340000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Обзавеждане Легла |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Балдахини |
| Серия | KikkaBoo Dream Big |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Тюл |
| Цвят | Бежов, Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.34 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 480 x 200 cm |
| Размер на опаковката | 28.5 x 25.5 x 5.5 cm |
| Каталожен номер | 41140000022 |
