Стол за храненe Comfy Grey
97,09 € / 189,89 лв. Original price was: 97,09 € / 189,89 лв..76,18 € / 149,00 лв.Текущата цена е: 76,18 € / 149,00 лв..
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31004010149
Категории: Кърмене и Хранене, ПРОМОЦИИ, Столче за хранене
Описание
• Подходящ за деца, които могат да седят без чужда помощ до 3 години или с максимално тегло от 15 кг;• Лесно и компактно сгъване;• Регулируеми нива на гръбчето в 4 позиции;• Регулируема височина на седалката в 6 позиции;• 5-точкова система за сигурност;• 2 позиции на височина на предпазния колан;• Двойна табла с поставка за чаша и 3 позиции на регулиране;• Регулиране на опората за крачета в 3 позиции;• Кожена подложка на седалката;• Място за съхранение на таблата в задната част на стола;• Противоплъзгаща основа. Размери: – Продукт: 79x53x83-102 см / 7.6 кг- Кашон: 51x29x89 см / 8.4 кг / 1 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 8,60000000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | Храни и хранене Столчета за хранене |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Столчета за хранене |
| Група | Столчета за хранене KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 8.6 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo с подарък, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 76 x 104 x 53 cm |
| Размер на опаковката | 50.5 x 65 x 23 cm |
| Каталожен номер | 31004010149 |
| Баркод | 3800171200127 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Позиция на облегалката | 4 |
Свързани продукти
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ ЗЕЛЕНА
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ СИНЯ
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИВА
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5
