Протектори за ъгли кръгли малки 4броя
1,99 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108030027
Категория: Други
Описание
• Осигуряват добра защита и намаляват риска от наранявания;
• Прилепват плътно и безпроблемно към ъглите;
• Лесни за инсталиране.
Размери:
– Продукт: 3.3×3.1×2.4 см / 0.03 кг
– Опаковка: 13х3х17.5 см/ 0.05 кг
– Вътрешен кашон: 58.5x14x18.5 см / 1.2 кг / 20 бр/вътрешен кашон
– Кашон: 60.5×44.5×39 см / 7 кг / 120 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,058000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Предпазни средства Протектори |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Протектори за ъгли |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Прозрачен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.05 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 3.3 x 3.1 x 2.4 cm |
| Размер на опаковката | 17.5 x 2.8 x 12.7 cm |
| Каталожен номер | 31108030027 |
| Баркод | 3801108030275 |
