Люлееща играчка Elephant
66,42 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201040018
Категории: Люлеещи играчки, На открито
Описание
• Мека люлееща играчка с дървена основа;
• Изработена от висококачествени и безопасни материали в съответствие със стандарт EN 71;
• Подходяща за деца от 18м+ до 30 кг;
• Спомага развитието на баланса и двигателните умения;
• Поддържащи дръжки;
• Екстериор: 100% полиестер, база: 100% дърво от топола;
• Пълнеж: 100% полиестер, вътрешна рамка: метал;
• Луксозна подаръчна кутия;
• Размер: 63x26x50 см.
Размери:
– Продукт: 53x22x50 см / 2.5 кг
– Цветен кашон: 53x22x50 см / 3 кг / 1 бр/цветен кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 2,200000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | KikkaBoo |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Вид | Люлеещи се играчки |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението, За развиване на логика, За яздене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Дърво, Метал, Полиестер |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 18м+ |
| Тегло | 3 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки |
| Промоции | Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 63 x 26 x 50 cm |
| Размер на опаковката | 53 x 50 x 22 cm |
| Каталожен номер | 31201040018 |
| Баркод | 3800171213844 |
| Гаранция | 24 месеца |
