Играчка плюшен метър Jungle King
9,56 € / 18,70 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201010313
Категории: Играчки, Плюшени играчки
Описание
• Мек плюшен метър с цветна играчка;
• Подходящ за измерване на ръст от 70 до 160 см;
• Луксозна бродерия и откачащи се малки играчки с велкро;
• Лесно окачване с гайка;
• Изработен от безопасни висококачествени материали;
• В съответствие със стандарт EN 71;
• Подходяща за деца от 0+ месеца;
• Размер: 140 см.
Размери:
– Продукт: 140 см / 0.10 кг
– Кашон: 50x36x40 см / 5 кг / 36 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,179000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Осветление и декорация |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Детски метър |
| Серия | KikkaBoo Jungle King |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За забавление и възпитание |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Плюш |
| Цвят | Бял, Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.17 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 19 x 8 x 21 cm |
| Каталожен номер | 31201010313 |
| Баркод | 3801201013137 |
Свързани продукти
Плюшена играчка за количка
Оценено с 0 от 5
