Кошара на едно ниво So Gifted Pink 2023
51,08 € / 99,90 лв. Original price was: 51,08 € / 99,90 лв..45,00 € / 88,01 лв.Текущата цена е: 45,00 € / 88,01 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31003020073
Категории: Бебешка кошара, Бебешки легла и кошари, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления
Описание
• Подходящо за деца до 36 месеца, с тегло до 15кг;
• Мрежести части от двете страни за по-добра вентилация;
• Страничен отвор с цип;
• Мека подложка;
• Закачлив дизайн;
• Компактна в сгънато положение;
• Чанта за пренасяне.
Размери:
– Продукт: 69x127x75.5 см / 7.7 кг
– Кашон: 77.7x21x21 см / 8.3 кг / 1 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 7,400000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Кошари на 1 ниво, Сгъваеми кошари |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 8 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 69 x 127 x 75.5 cm |
| Размер на опаковката | 79 x 21 x 21 cm |
| Каталожен номер | 31003020073 |
| Баркод | 3800171200387 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
Свързани продукти
Плюшено мече в бордо с надписана панделка
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ БЕЖОВА
Оценено с 0 от 5
СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ DULCE LEMON CURRY LEATHER
Оценено с 0 от 5
СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ PARTY LEMON CURRY LEATHER
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА ЗА ТРИКОВЕ EAGLE CARIBBEAN BLUE
Оценено с 0 от 5
