Активна гимнастика с 30 топчета Marshmallow
40,85 € / 79,90 лв. Original price was: 40,85 € / 79,90 лв..35,00 € / 68,45 лв.Текущата цена е: 35,00 € / 68,45 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201010408
Категории: Активна гимнастика за бебе и тепихи, Обзавеждане за детска стая, ПРОМОЦИИ
Описание
• Подходящa за деца от 0 до 36 месеца;
• Три начина на използване – по гръб, по корем и в седнало положение;
• Интерактивни играчки;
• 30 цветни топчета за игра и отделящи се арки;
• Развиване на двигателните умения – разтягане и ритане;
• Осигурява мултисензорна игрална среда;
• Той е с функция за затваряне на всички 4 страни.
Размери:
– Продукт: 70x70x50 см / 0.87 кг
– Цветна кутия: 58x10x45 см / 1.3 кг / 1 бр/цветен кашон
– Кашон: 84x47x60.5 см / 14 кг / 8 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 1,500000 кг |
|---|---|
| Категории | Активно движение Активни гимнастики |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Активни гимнастики |
| Група | Активни гимнастики Kikkaboo, Активно движение KikkaBoo |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.87 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 70 x 70 x 50 cm |
| Размер на опаковката | 58 x 10 x 45 cm |
| Каталожен номер | 31201010408 |
| Баркод | 3800171214292 |
Свързани продукти
Активна Гимнастика – пиано за бебче
Оценено с 0 от 5
Активна гимнастика за бебе
Оценено с 0 от 5
