Занимателен плюшен триъгълник Sleepy Sheep
10,17 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201010446
Категории: Играчки, Плюшени играчки
Описание
• Играчка триъгълник с цветна гризалка и забавни пластмасови рингове;
• Изработени от безопасни висококачествени материали;
• В съответствие със стандарт EN 71;
• Подходящо за деца от 0-3 години;
• Размер: 18 см.
Размери:
– Продукт: 18 см / 0.16 кг
– Кашон: 48x44x37 см / 5.18 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,210000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Бебешки играчки Дрънкалки, чесалки и гризалки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки играчки, Гризалки |
| Серия | KikkaBoo Sleepy Sheep |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.21 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 18 cm |
| Размер на опаковката | 23 x 18 x 20 cm |
| Каталожен номер | 31201010446 |
| Баркод | 3800171218146 |
