Плюшено кубче Seally me
7,11 € / 13,91 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201010481
Категории: Играчки, Плюшени играчки
Описание
• Цветно плюшено кубче с различни детайли за игра;
• Стимулира сетивата и любопитството на бебето с различни структури, лентички, въженца, огледало и пухкави повърхности;
• Закачлива бродерия животинче с 3D детайли;
• Изработено от безопасни висококачествени материали;
• В съответствие със стандарт EN 71;
• Подходящо за деца от 0-3 години;
• Размер: 12х12 см.
Размери:
– Продукт: 12×12 см / 0.11 кг
– Кашон: 48x36x55 см / 7.54 кг / 48 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,150000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Бебешки играчки Меки и плюшени играчки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки играчки |
| Серия | KikkaBoo Seally Me |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.15 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 12 х 12 cm |
| Размер на опаковката | 12 x 12 x 12 cm |
| Каталожен номер | 31201010481 |
| Баркод | 3800171218498 |
Свързани продукти
Плюшена играчка за количка
Оценено с 0 от 5
