Д.КОЛИЧКА IDA BEIGE
63,10 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021302507
Категории: Бебешки колички, Лятна количка
Описание
завиващи предни колела,отстраняем гриф,регулиране на стъпенката,размери,размери,Задни колела със синхронизирана спирачка,регулируема облегалка с механизъм – 3 позиции,Регулируем сенник с разширяема зона///
До 15 кг
Допълнителна информация
| Тегло | 8,4000 кг |
|---|---|
| Размери | 72 × 51 × 107 см |
| Категории | Бебешки количкиЛетни колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Летни колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 8.4 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 51 х 72 х 107 cm |
| Размер на опаковката | 108 x 23 x 28 cm |
| Каталожен номер | 10021302507 |
| Баркод | 3800166119427 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
| Позиция на облегалката | 3 |
