СТОЛ ЗА КОЛА COLOMBO I-size 76-150CM LEMON CURRY+О
85,49 € / 167,20 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10072152403
Категория: N/A
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0000 кг |
|---|---|
| Категории | Столчета за кола Столчета за кола i-SIZE 76-150 cm |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Одеяла, Столчета за кола |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Деца, Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Жълт |
| Възраст | 15м+ |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 50 x 47 x 76 cm |
| Каталожен номер | 10072152403 |
| Баркод | 3800166124384 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 36 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
