Кошара на едно ниво So Gifted Beige 2026
51,08 € / 99,90 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31003020113
Категории: Бебешка кошара, Бебешки легла и кошари
Описание
• Подходящо за деца до 36 месеца, с тегло до 15кг;
• Мрежести части от двете страни за по-добра вентилация;
• Страничен отвор с цип;
• Мека подложка;
• Закачлив дизайн;
• Компактна в сгънато положение;
• Чанта за пренасяне.
Размери:
– Продукт: 65x125x76 см / 7.4 кг
– Кашон: 78×21.1×21.1 см / 7.8 кг / 1 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 7,400000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Кошари на 1 ниво, Сгъваеми кошари |
| Предназначение | За безопасност, За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 7.4 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 65 x 125 x 76 cm |
| Размер на опаковката | 78 x 21.1 x 21.1 cm |
| Каталожен номер | 31003020113 |
| Баркод | 3800171222396 |
| Максимално тегло | 15 kg |
