МИНИ КОШАРА LAYLA 2В1 GREY С ПАДАЩА ПРЕГРАДА
104,50 € / 204,38 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10080742606
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешко легло
Описание
Колелa за лесно придвижване,кош за аксесоари,размери,Антирефлуксна система,безопасно място за игра,подходящо за закрепване към повечето легла посредством допълнителни ремъци,сгъваема до компактни размери,лесна за транспортиране,матрак,подвижна страна с мрежеста част за по-добро наблюдение на бебето,комарник,Регулиране на височината в 7 позиции,Лесен и сигурен достъп до бебето през нощта в първите месеци след раждането,За спане///
Възраст: от 0 до 6 месеца /максимум до 9 кг/ като детско креватче;
до 36 месеца /максимум до 15кг/ като кошара за игра
Допълнителна информация
| Тегло | 10,8000 кг |
|---|---|
| Размери | 93 × 53 × 91 см |
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кошари на 2 нива, Креватчета и кошарки, Сгъваеми кошари |
| Серия | Lorelli Premium |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 10.8 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 93 х 53 х 91 cm |
| Размер на опаковката | 92 x 52 x 9 cm |
| Каталожен номер | 10080742606 |
| Баркод | 3800166118727 |
| Максимално тегло | 15 kg |
