ДЕТСКИ МЕТЪР ЗА СТЕНА СЛОНЧЕ СИВО NATURAL
8,46 € / 16,55 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10191660009
Категории: Бебешки играчки, Играчки
Описание
Мека материя,Pазлични текстури,Пастелни цветове,За измерване на ръст от 60 до 150 см,Подвижна малка играчка с велкро,Лесно закачане///
0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1200 кг |
|---|---|
| Размери | 8 × 21 × 123 см |
| Категории | За детската стая Осветление и декорация |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки играчки, Детски метър |
| Група | За детската стая Lorelli, Играчки Lorelli |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук, Полиестер, Полипропилен, Пяна |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.14 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 8 х 21 х 123 cm |
| Размер на опаковката | 20 x 5 x 11 cm |
| Каталожен номер | 10191660009 |
| Баркод | 3800166115450 |
Свързани продукти
Плюшена играчка за количка
Оценено с 0 от 5
