ИГРАЧКА ЗА ГУШКАНЕ МЕЧЕ БЕЖОВО NATURAL
5,10 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10191610003
Категории: Бебешки играчки, Играчки
Описание
Мека материя,Пастелни цветове,Подходяща за гушкане и успокоение///
0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0600 кг |
|---|---|
| Размери | 6 × 18 × 28 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки Меки и плюшени играчки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки играчки, Плюшени играчки |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.14 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 14 x 2 x 5 cm |
| Каталожен номер | 10191610003 |
| Баркод | 3800166114606 |
Свързани продукти
Плюшена играчка за количка
Оценено с 0 от 5
