СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ CRYSPI PINK HEARTS
101,46 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10100442111
Категории: Кърмене и Хранене, Столче за хранене
Описание
регулиране на облегалката до легнало положение,регулиране на плота,регулиране на седалката във височина,лесно сгъване и разгъване,кош за играчки,Колелa за лесно придвижване,многопозиционна стъпенка,място за чаша или шише,5 точкови предпазни колани,две табли /горна отстраняема табла/,закрепване на табличката към задните крачета на столчето,PVC или Еко кожа за лесно почистване в зависимост от дизайна///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 84 × 53 × 110 см |
| Категории | Храни и хранене Столчета за хранене |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за хранене |
| Група | Столчета за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 9.5 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 84 х 53 х 110 cm |
| Размер на опаковката | 50 x 23 x 91 cm |
| Каталожен номер | 10100442111 |
| Баркод | 3800151981879 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Позиция на облегалката | 2 |

