Активна гимнастика Piano Blue
33,23 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31201010239
Категории: Активна гимнастика за бебе и тепихи, Обзавеждане за детска стая
Описание
• Подходящa за деца от 0 до 36 месеца;
• Музикална играчка – Пиано с 2 мелодии;
• Bluetooth връзка;
• Проектор;
• Три начина на използване – легнало положение, седнало положение и като отделна музикална играчка;
• Интерактивни играчки;
• Развиване на двигателните умения – разтягане и ритане;
• Осигурява мултисензорна игрална среда.
Размери:
– Продукт: 80×50х40 см / 1.1 кг
– Кашон: 50x38x8 см / 1.2 кг / 1 pcs/ctn
Допълнителна информация
| Тегло | 1,200000 кг |
|---|---|
| Категории | Активно движение Активни гимнастики |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Активни гимнастики |
| Група | Активни гимнастики Kikkaboo, Активно движение KikkaBoo |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Многоцветен, Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.18 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 80 x 50 x 40 cm |
| Размер на опаковката | 49.5 x 8 x 36 cm |
| Каталожен номер | 31201010239 |
| Баркод | 3800171208727 |
