АКТИВНА ПРОХОДИЛКА SPACE РОЗОВА
22,30 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10050620002
Категории: Бебешка проходилка, ПРОХОДИЛКИ И БЪНДЖИТА
Описание
Играчка самолет с музика и светлина,Сортер,Задни колела с противоплъзгащи силиконови подложки,Забавни малки топки///
Възраст: 6+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 52 × 47 × 48 см |
| Категории | Активно движение Проходилки и уокъри |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Проходилки |
| Група | Проходилки Lorelli |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Тип батерии | 1.5V |
| Възраст | 6м+ |
| Брой батерии | 2 |
| Тегло | 1.63 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 52 х 47 х 48 cm |
| Размер на опаковката | 41 x 38 x 14 cm |
| Каталожен номер | 10050620002 |
| Баркод | 3800151908647 |
| Максимално тегло | 20 kg |
Свързани продукти
ПРОХОДИЛКА ЛЮЛКА УЧИЛИЩЕ EB СИВА
Оценено с 0 от 5
