Акумулаторен мотор Licensed Vespa Sprint Racing Sixties Red
152,88 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31006050443
Категории: Акумулаторни коли, ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА
Описание
• Батерия 12V4.5AH1;
• Мотор 22W2;
• Бутон за старт;
• MP3 / USB вход;
• LED светлина;
• Дисплей за захранване.
Размери:
– Продукт: 107x47x73 см
– Кашон: 91x33x50 см
– Брутно/нето тегло: 9.2 / 10.7 кг или 11.6 / 10.1 кг
– CBM: 0.150
Допълнителна информация
| Тегло | 10,100000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Акумулаторни коли и джипове |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Акумулаторни мотори |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Цвят | Червен |
| Възраст | 3+ |
| Тип батерии | 12V |
| Брой батерии | 1 |
| Тегло | 10.1 kg |
| Промоции | Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 107 x 47 x 73 cm |
| Размер на опаковката | 91 x 50 x 33 cm |
| Каталожен номер | 31006050443 |
| Баркод | 3800171224178 |
Свързани продукти
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&BLACK
Оценено с 0 от 5
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&ORANGE
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PINK BUTTERFLY
Оценено с 0 от 5
