Акумулаторна кола Licensed Can AM Renegade ATV Khaki
306,26 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31006050434
Категории: Акумулаторни коли, ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА
Описание
• Батерия 24V7AH1;
• Мотор 200W4;
• MP3, музика, индикатор за захранване;
• USB / радио;
• LED светлини;
• Перфектно пружинно окачване;
• 2-точков предпазен колан.
Размери:
– Продукт: 108×60.8×64 см / Нето тегло: 17 кг
– Кутия: 104x57x46 см / Брутно тегло: 21 кг
– CBM: 0.273
Допълнителна информация
| Тегло | 21,200000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Акумулаторни коли и джипове |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Акумулаторни коли |
| Интерес | Подаръци, Превозни средства |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране, За пътуване |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Радио управление | Да |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 3+ |
| Тип батерии | 24V |
| Брой батерии | 1 |
| Батерии в комплекта | Да |
| Тегло | 21 kg |
| Промоции | Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 108 x 60.8 x 64 cm |
| Размер на опаковката | 104 x 57 x 46 cm |
| Каталожен номер | 31006050434 |
| Баркод | 3800171224086 |
Свързани продукти
ТРОТИНЕТКА SMART BLACK FLASH
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS BLUE&GREEN
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS TRACERY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART TRACERY
Оценено с 0 от 5
