Акумулаторна кола Licensed Lamborghini Aventador SVJ White + батерия 24V/10AH
970,94 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31006050396
Категории: Акумулаторни коли, ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА
Описание
• Батерия 24V10AH*1;
• Мотор – 555#*2;
• R/C – 2.4 G;
• Подходяща възраст: 6+ години;
• Кожена седалка;
• EVA гуми;
• Централна мултифункционална конзола;
• Амортисьори на задните гуми;
• Предни и задни светлини;
• Воланът може да се настройва нагоре и надолу;
• Две седалки, които могат да се регулират напред и назад;
• Индикация на оставащата мощност;
• Две отварящи се врати, тип „ножици“;
• Капакът може да се отваря.
Размери:
– Продукт: 176x108x63 см / 48 кг
– Кашон: 173x97x52 см / 59 кг / 1 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 59,000000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Акумулаторни коли и джипове |
| Марка | KikkaBoo |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Вид | Акумулаторни коли |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Радио управление | Да |
| Материал | EVA пяна, Кожа, Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 6+ |
| Тип батерии | 24V |
| Брой батерии | 1 |
| Батерии в комплекта | Да |
| Тегло | 60 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 176 x 108 x 63 cm |
| Размер на опаковката | 173 x 52 x 97 cm |
| Каталожен номер | 31006050396 |
| Баркод | 3800171206136 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
ТРОТИНЕТКА SMART PINK BUTTERFLY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK BUTTERFLY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS TRACERY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА ЗА ТРИКОВЕ EAGLE CARIBBEAN BLUE
Оценено с 0 от 5
