Акумулаторна кола Licensed Mercedes AMG G63 Black
459,65 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31006050381
Категории: Акумулаторни коли, ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА
Описание
Двуместна, макс тегло 59 кг
• Дистанционно управление – 2.4G;
• Батерия: 24V5AH (включена в комплекта, монтира се допълнително);
• Мотор: 50W(555)*4;
• Mузика и светлина;
• Дисплей за мощността;
• МР3/TF карта/USB порт;
• Bluetooth;
• FM радио;
• Oтварящи се врати;
• Амортисьори на четирите колела;
• Дръжка за дърпане;
• Кожена седалка;
• Гуми от материал EVA.
Размери:
– Продукт: 143x82x64 см / 24 кг
– Кашон: 135x76x43 см / 30 кг / 1 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 24,000000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Акумулаторни коли и джипове |
| Марка | KikkaBoo |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Вид | Акумулаторни коли |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Радио управление | Да |
| Материал | Кожа, Пластмаса, Пяна |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 3+ |
| Тип батерии | 24V |
| Брой батерии | 1 |
| Батерии в комплекта | Да |
| Тегло | 35 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки |
| Промоции | Бебешки находки, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 143 x 82 x 64 cm |
| Размер на опаковката | 135 x 43 x 76 cm |
| Каталожен номер | 31006050381 |
| Баркод | 3800171205559 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
БАЛАНС КОЛЕЛО FORTUNA AIR СВЕТЕЩИ GREY&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART BLACK FLASH
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PINK BUTTERFLY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK BUTTERFLY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK FLOWERS
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART RED FIRE
Оценено с 0 от 5
