АН.ПРИСТАВКА ЗА Т.ЧИНИЯ МИКИ LOVE СВ.СИНЯ
5,78 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130400684
Категория: Гърне за бебе
Описание
гумена противоплъзгаща основа,30х40х15 см///
* IML (IN-MOLD LABELLING) технология интегрира декорацията с високо качество директно в продукта.
Декорацията става неразделна част от предмета, благодарение на което декора не се надрасква!
Допълнителна информация
| Тегло | 0,2500 кг |
|---|---|
| Размери | 40 × 30 × 15 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Седалки за тоалетна чиния |
| Тема | Mickey Mouse (Мики Маус) |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Гума, Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 0.26 kg |
| Акценти | Магията на играта |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 40 х 30 х 15 cm |
| Размер на опаковката | 39 x 13 x 30 cm |
| Каталожен номер | 10130400684 |
| Баркод | 3800151993957 |
