АСПИРАТОР ЗА НОС С КАПАЧЕ BLUSH PINK
1,41 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10220480005
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
///
Аспираторът за нос осигурява бързо и лесно пояистване на малкото носле от натрупания секрет. Той е добро решение както за ежедневния тоалет на бебето, така и в случай на обилна хрема. Мекият накрайник предотвратява нараняването на нослето.
0+ месеца
12 броя в малък кашон
144 броя в голям кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0200 кг |
|---|---|
| Размери | 4 × 4 × 8 см |
| Категории | Баня и хигиена Полезни принадлежности Хигиенни комплекти |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Аспиратори за нос |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хигиена |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.03 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 4 х 4 х 8 cm |
| Размер на опаковката | 16 x 4 x 10 cm |
| Каталожен номер | 10220480005 |
| Баркод | 3800166100272 |
